KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13967169
nr 1396 7169
Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Lofoten/Gårdsinteriör. Motivet: 31x43, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:11:01
10/5 19:06:01