KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13967169

nr 1396 7169

Gravyrer

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Lofoten/Gårdsinteriör. Motivet: 31x43, yttermått inklusive ram: 52x62 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:11:01

10/5 19:06:01 1      Vinnande bud